Pytania i odpowiedzi

Ile to kosztuje?
Koszt obsługi imprezy uzależniony jest od rodzaju i czasu trwania imprezy. Standardowa obsługa barmańska przez 8h imprezy z zapewnionymi przeze mnie dodatkami to koszt kilkuset złotych. Podstawą każdej transakcji jest to, aby obie strony były zadowolone, dlatego cena każdej usługi jest ustalana indywidulanie z klientem poprzez kontakt telefoniczny lub na spotkaniu.

Kto zapewnia zaopatrzenie baru?
Najczęściej pracuję na alkoholach oraz napojach dostarczonych przez organizatora jednak zawsze służę radą oraz doświadczeniem przy zakupach. Zapewniam wszelkie dodatki, takie jak syropy barmańskie, słomki, serwetki, co znacznie mi ułatwi pracę, a wam zaoszczędzi czasu.

Czy serwuję koktajle bezalkoholowe?
Oczywiście. Z moich usług mogą skorzystać również osoby nie pijące alkoholu, np. dzieci czy kierowcy i odejdą od baru nie mniej zadowolone niż te spożywające alkohol.

Gdzie świadczę swoje usługi?
Mieszkam w Zielonej Górze, dlatego pracuję na terenie całego województwa lubuskiego.Po uwzględnieniu dodatkowych kosztów dojazdu, również poza nim.

Co oferuję przy barze?
Każda impreza jest inna. Do każdej trzeba się osobno przygotować, a co za tym idzie – menu/karta drinków na każdej z nich wygląda inaczej i jest przygotowane w oparciu o gusta gości. Karty drinków nie muszą być żadnym ogranicznikiem i dla każdego gościa jestem w stanie przyrządzić indywidualny koktajl.

Jaka przestrzeń jest potrzebna?
Aby odpowiednio wykonywać swoją pracę, potrzebuję przestrzeni ok. 3 m x 2 m z dostępem do gniazdka. Dzięki oświetleniu wykonanym w technologii LED zużycie prądu jest minimalne.

Jak duże imprezy obsługuję?
Jak wiadomo, nawet najlepszy barman ma tylko jedną parę rąk, jednak zapewniam również obsługę barmańską większych imprez, które wymagają dodatkowej obsługi.